Spelrättsbörsen

På vårmötet den 28 april 2011 klubbades spelrättskonverteringen igenom vilket innebär att man behöver en spelrätt för att spela på banan. Gäller ej junior, studenter och de som är under 29 år. Beslutet innebar vidare att varje fullvärdig medlem som valde att avskriva sitt lån på 12000:- fick, förutom en spelrätt, även ett värdebevis motsvarande en spelrätt att ge bort eller sälja.

Kontakta kansliet för publicering.

När ni kommit överens om affär så fyller ni i en överåtelse blankett och lämnar in till kansliet.

 

Namn

Telefon

Epost

Gunilla Olsson 0702-12 64 27 gnllolsson@gmail.com
Nada Simikic 0708-93 64 40 simikicnada@gmail.com
Bengt Åhsberg 0709-40 64 21 bengt@ahsberg.com
Åsa Johnsson 046-12 93 33 asamarieann@hotmail.com
Tean Bengtsson 0733-37 41 44 tean.bengtsson@peab.se
Anders Lindstrand 0705-12 65 40 lindstrand5@telia.com
Eva Strandman 0706-16 46 30 strandmaneva@hotmail.com
Lars H. Bruzelius 0708-14 01 90 lhb@bsi.se
Jianwei Sun 0721-88 68 30 changningxu54@gmail.com
Åsa Hansson 0704-00 58 06 ratiron@hotmail.com
Anders Lundin 0709-79 19 76 anders.lundin@hotmail.se
Gunilla Lundqvist 0706-24 13 97 lundqvist.gunilla@hotmail.com
Ewa Fryklund 0706-73 51 86 ewa.k.fryklund@gmail.com