Spelrättsbörsen

På vårmötet den 28 april 2011 klubbades spelrättskonverteringen igenom vilket innebär att man behöver en spelrätt för att spela på banan. Gäller ej junior, studenter och de som är under 29 år. Beslutet innebar vidare att varje fullvärdig medlem som valde att avskriva sitt lån på 12000:- fick, förutom en spelrätt, även ett värdebevis motsvarande en spelrätt att ge bort eller sälja.

Kontakta kansliet för publicering.

När ni kommit överens om affär så fyller ni i en överåtelse blankett och lämnar in till kansliet.

 

Namn

Telefon

Epost

Gunilla Olsson

 

gnllolsson@gmail.com

Eva Ekesbo

0709-78 37 95

eva@ekesbo.se

Nada Simikic   nada.simikic@bredband.net
Bengt Åhsberg 0709-40 64 21 bengt@ahsberg.com
Åsa Johnsson 046-12 93 33 asamarieann@hotmail.com
Leif Friberg 0761-47 23 26 leif.friberg@hotmail.com
Tean Bengtsson 0733-37 41 44 tean.bengtsson@peab.se
Anders Lindstrand 0705-12 65 40 lindstrand5@telia.com
Eva Strandman 0706-16 46 30 strandmaneva@hotmail.com
Inge Serler 0706-60 18 25 inge.serler@telia.com
Ulf Christensson 0763-37 09 12 christensson.ulf@telia.com
Lars H. Bruzelius 0708-14 01 90 lhb@bsi.se
Gert-Arne Jönsson 0735-54 82 76 gert-arne.jonsson@comhem.se
Bodil & Mats Jonsson 0723-23 28 08 bodil.mats.jonsson@telia.com
Andreas Könyves 0703-74 73 03 andreas.konyves@telia.com