Spelrättsbörsen

På vårmötet den 28 april 2011 klubbades spelrättskonverteringen igenom vilket innebär att man behöver en spelrätt för att spela på banan. Gäller ej junior, studenter och de som är under 29 år. Beslutet innebar vidare att varje fullvärdig medlem som valde att avskriva sitt lån på 12000:- fick, förutom en spelrätt, även ett värdebevis motsvarande en spelrätt att ge bort eller sälja.

Kontakta kansliet för publicering.

När ni kommit överens om affär så fyller ni i en överåtelse blankett och lämnar in till kansliet.

 

Namn

Telefon

Epost

Gunilla Olsson 0702-12 64 27 gnllolsson@gmail.com
Nada Simikic   nada.simikic@bredband.net
Bengt Åhsberg 0709-40 64 21 bengt@ahsberg.com
Åsa Johnsson 046-12 93 33 asamarieann@hotmail.com
Leif Friberg 0761-47 23 26 leif.friberg@hotmail.com
Tean Bengtsson 0733-37 41 44 tean.bengtsson@peab.se
Anders Lindstrand 0705-12 65 40 lindstrand5@telia.com
Eva Strandman 0706-16 46 30 strandmaneva@hotmail.com
Inge Serler 0706-60 18 25 inge.serler@telia.com
Ulf Christensson 0763-37 09 12 christensson.ulf@telia.com
Lars H. Bruzelius 0708-14 01 90 lhb@bsi.se
Gert-Arne Jönsson 0735-54 82 76 gert-arne.jonsson@comhem.se
Andreas Könyves 0703-74 73 03 andreas.konyves@telia.com
Lars Kvist 0704-41 23 63 kvistlars@hotmail.com
Michael Horn 0730-94 20 91 cgmhar@hotmail.com
Henrik Bernfur 0768-69 10 37 henrik.bernfur@gjensidige.se
Eva Schönström 0705-47 16 00 schonstrom.jan.eva@gmail.com
Nils Berg 0709-47 45 67 nils.berg@home.se
Ingegerd Hansson 046-30 61 11 ingegerd.hansson@hotmail.com
Mikael Meyer 0705-59 08 49 mikael.meyer@telia.com
Anders M Boberg 0723-88 14 32 anders.boberg@icloud.com
Gösta Larsson 046-29 18 24 go.la@telia.com
Göran Rönnberg 0762-544077 ronnberg40@gmail.com
Stefan Jonsson 0736-55 54 36 jonssonstefan78@gmail.com
Gunnar & Lisbeth Beets 0768-59 55 47 gunnarbts@gmail.com
Henric Isacsson   henric.isacsson@gmail.com
Torsten Sandström 0733-91 18 82 Torsten.Sandstrom@jur.lu.se
Birgitta Andersson 0763-49 57 14 birgitta.sa.andersson@gmail.com
Peter Nilsson 0707-24 16 25 peter.c.nilsson@gmail.com
Rolf Jonsson 0707-17 66 98 rolfochmona@tele2.se