Spelrättsbörsen

På vårmötet den 28 april 2011 klubbades spelrättskonverteringen igenom vilket innebär att man behöver en spelrätt för att spela på banan. Gäller ej junior, studenter och de som är under 29 år. Beslutet innebar vidare att varje fullvärdig medlem som valde att avskriva sitt lån på 12000:- fick, förutom en spelrätt, även ett värdebevis motsvarande en spelrätt att ge bort eller sälja.

Kontakta kansliet för publicering.

När ni kommit överens om affär så fyller ni i en överåtelse blankett och lämnar in till kansliet.

Namn

Telefon

Epost

Gunilla Salde 0703-04 54 14 gunillasalde@gmail.com
Sten Gustavsson 0708-56 96 91 stengustavsson076@gmail.com
Lars-Åke Palm 0709-83 93 68 palm.techno@gmail.com
Peter Diestel 0705-12 38 96 peter.diestel@telia.com
Thomas Diestel 0708-14 01 60 thomas@diestel.se
Peter Holmquist 0705-25 07 75 holmquistpeter@hotmail.com
Stefan Jonsson 0736-55 54 36 jonssonstefan78@gmail.com
Harald Hökmark 0706-76 33 84 hh@claytech.se
Lena Påhlman 0705-70 55 50 lena.pahlman@outlook.com
Per-Erik Påhlman 0722-23 80 80 pekka@returledning.se
Karin Hall 0709-52 93 66 karin.hall@icloud.com
Göran Wallén  0708-93 46 06 g.wallen@telia.com
Anders Mattelin 0761-34 51 01 anders.mattelin@gmail.com
Sophie Palmgren Paulsson 070-686 20 30 sophie@treadvokater.se
Jan Nalepa 0707-76 19 94 Jan@nalepa.se
Hans Knall 0709-92 88 29 hanspknall@gmail.com
Helene Jacobsson   helene.jacobsson67@gmail.com
Ewa Fryklund 0706-735186 Ewa.k.fryklund@gmail.com
Ragnar Johnsson 0733-328580 nilsragnarjohnsson@gmail.com
Inge Serler 0706-60 18 25 Inge.serler@telia.com
Tomas Dahlin 0733-38 53 90 ptk.dahlin@gmail.com
Per-Hugo Skärvad 0708-32 72 46 phs@bsi.se
Dodo Nalepa 0706-66 47 97 dobromir@nalepa.se
Barbara Nalepa 0705-16 66 77 barbara@nalepa.se
Bengt Åhsberg 0709-40 64 21 bengt@ahsberg.com
Eva Pulverer Marat 0768-87 03 83 evapulverer@hotmail.com
Torsten Carlsson 0705-90 09 82 torsten.carlsson@perumal.se
Ann-Christin Isacsson 0708-88 69 68 stinaisacsson@gmail.com
Johan Sjöholm 0705-66 48 38 johan.sjoholm@pampett.se
Carl-Johan Lindström 046-12 33 36 cj31lindstrom@gmail.com
Magnus Hellblom 0733-36 01 02 magnus@hellblom.com
Ulf Kohl 0760-19 32 94 ulf.kohl@gmail.com
Annika Sommarin 0708-98 51 90 ansommarin@gmail.com
Leif Harlen 0727-37 09 52 leif.harlen@gmail.com
Rolf Axelsson 0730-31 41 79 lundarax@gmail.com
Jan Brismar 0705-70 47 68 jan@brismar.se
Benny Ljungberg 0724-45 18 38 benny.ljungberg@ownit.nu
Peter Runnerström 0708-36 13 35 peter@runnerstrom.se
Erik Skärbäck 0708-41 54 00 erik.skarback@slu.se
Christer Andersson +45 31 38 59 86  ciad@telia.com 
Anders Reber  0702-19 68 64  andersr4673@gmail.com
Magnus Wikforss 0705-82 55 81 magnus@wikforss.nu
Inge Sundin 0707-18 00 49 bror.inge.sundin@gmail.com
Per Sundin 0709-87 47 45 Per.e.sundin@gmail.com
Gert Erik Lennartsson 0703-77 62 10 gerterik.lennartsson@gmail.com
Anna Johansson 0733-36 32 55 anna.johansson.23@gmail.com
Åsa Skånberg 0702-19 26 65 asa.skanberg@hotmail.com
Mats Hessman 0705-15 90 21 mats.hessman@gmail.com
Fredrik Salde 0709-55 74 81 fsalde@hotmail.com
Nils Petter Ekdahl 0704-96 28 63 Np_ekdahl@hotmail.com
Carl-Henric Nilsson 0733-32 02 00 carl-henric.nilsson@kunskapspartner.se
Gudbjörg Erlingsdottir 0733-16 66 82 Gudbjorg.Erlingsdottir@design.lth.se
Per Fieber 0761-08 30 40 perfieber@hotmail.com
Eva Andersson   eva.vindstilla@gmail.com
Torbjörn Carlsson   litreward@gmail.com
Jan Gustafson 0705-21 05 67 jangustafson14@yahoo.se
Bo Elander 0739-13 15 86 bo.elander44@bredband.net
Karl-Göran Thorngren   karl-goran.thorngren@med.lu.se
Margareta Thorngren 0739-86 29 26 maggan.thorngren@gmail.com
Agneta Hemert   agnetahemert@gmail.com
Erik Isacsson 0768-89 05 21 erik.isacsson@skanetrafiken.se
Marie Nilsson 0704-22 02 06 maritim@telia.com
Timo Heiskanen 0722-44 00 49 timmari@telia.com
Annkristin Danielsson 0733-36 95 66 johan.danielsson@johoc.com
Per-Ola Danielsson 0708-24 15 60 po.danielsson@hotmail.com
Pontus Jönsson 0735-59 35 48 pontus.jnsson@hotmail.com 
Christer Nilsson 0706-45 11 31 christer.nilsson.lund@gmail.com
Gunnar Bjerregaard 0702-76 64 96 gsb@telia.com
Anna Ploman 0768-52 23 33 anna.ploman1@gmail.com
Kenneth Berg 0702-92 22 97 ken_berg@telia.com
Anna Christerson 0709-22 87 24 anna.christerson@telia.com