Spelrättsbörsen

På vårmötet den 28 april 2011 klubbades spelrättskonverteringen igenom vilket innebär att man behöver en spelrätt för att spela på banan. Gäller ej junior, studenter och de som är under 29 år. Beslutet innebar vidare att varje fullvärdig medlem som valde att avskriva sitt lån på 12000:- fick, förutom en spelrätt, även ett värdebevis motsvarande en spelrätt att ge bort eller sälja.

Kontakta kansliet för publicering.

När ni kommit överens om affär så fyller ni i en överåtelse blankett och lämnar in till kansliet.

Namn

Telefon

Epost

Bengt Åhsberg 0709-40 64 21 bengt@ahsberg.com
Eva Pulverer Marat 0768-87 03 83 evapulverer@hotmail.com
Torsten Carlsson 0705-90 09 82 torsten.carlsson@perumal.se
Ann-Christin Isacsson 0708-88 69 68 stinaisacsson@gmail.com
Hugo Johansson 046-58 230 hugo.p.j.johansson@outlook.com
Johan Sjöholm 0705-66 48 38 johan.sjoholm@pampett.se
Carl-Johan Lindström 046-12 33 36 cj31lindstrom@gmail.com
Magnus Hellblom 0733-36 01 02 magnus@hellblom.com
Ulf Kohl 0760-19 32 94 ulf.kohl@gmail.com
Annika Sommarin 0708-98 51 90 ansommarin@gmail.com
Agneta Ingemarsson 0705-50 61 31 ingemarsson@bredband.net
Leif Harlen 0727-37 09 52 leif.harlen@gmail.com
Lo Persson 0707-40 19 22 lo.persson@med.lu.se
Rolf Axelsson 0730-31 41 79 lundarax@gmail.com
Jan Brismar 0705-70 47 68 jan@brismar.se
Benny Ljungberg 0724-45 18 38 benny.ljungberg@ownit.nu
Peter Runnerström 0708-36 13 35 peter@runnerstrom.se
Erik Skärbäck 0708-41 54 00 erik.skarback@slu.se
Christer Andersson +45 31 38 59 86  ciad@telia.com 
Hans de Maré 0705-73 70 65 demare@telia.com
Anders Reber  0702-19 68 64  andersr4673@gmail.com
Eva Mattelin 0704-92 66 83  mattelineva@gmail.com 
Jonas Jönsson 0708-37 97 66 jdajonsson@gmail.com
Lars Jönsson 0705-58 86 88  larslale@hotmail.com 
Ihli Lindström 0707-90 59 20 ihli.lindstrom@ptj.se
Agneta Persson 0707-22 34 69 ag.persson@bredband.net
Lena Lundquist 0702-91 41 47 lena.lundquist36@gmail.com
Anders Crilfe 0722-21 28 02 anderscrilfe@gmail.com
Anders Aronsson 0703-624417 andorrs@yahoo.se
Bengt Persson 0708-11 73 03 bengt.persson@larkilund.se
Gun Rydin-Wennborg 0706-39 54 72 gun.wennborg@gmail.com
Magnus Wikforss 0705-82 55 81 magnus@wikforss.nu
Bengt Seling   bengtseling@gmail.com
Sven-Bertil Carlsson 076-1006804 svenbertilcarlsson@hotmail.com
Kristina Carlsson 076-1006804 svenbertilcarlsson@hotmail.com
Bengt Lindahl 0707-91 73 73 frithioflindahl@gmail.com