Spelrättsbörsen

På vårmötet den 28 april 2011 klubbades spelrättskonverteringen igenom vilket innebär att man behöver en spelrätt för att spela på banan. Gäller ej junior, studenter och de som är under 29 år. Beslutet innebar vidare att varje fullvärdig medlem som valde att avskriva sitt lån på 12000:- fick, förutom en spelrätt, även ett värdebevis motsvarande en spelrätt att ge bort eller sälja.

Kontakta kansliet för publicering.

När ni kommit överens om affär så fyller ni i en överåtelse blankett och lämnar in till kansliet.

Namn

Telefon

Epost

Peter Hoberg 0703-68 69 10 Peter.hoberg@consafelogistics.com
Bengt Åhsberg 0709-40 64 21 bengt@ahsberg.com
Anders Lindstrand 0705-12 65 40 lindstrand5@telia.com
Gustaf Andersson 0708-12 64 88 condo@telia.com
Lennart Kagan 0730-39 30 34 lennart@kagan.nu
Ebbe Lindgren 0708-47 72 68 ebbe.lindgren@gmail.com
Eva Pulverer Marat 0768-87 03 83 evapulverer@hotmail.com
Torsten Carlsson 0705-90 09 82 torsten.carlsson@perumal.se
Patrick Nilsson 0702-36 04 79 patrikmail@gmail.com
Christer Andersson  +45 31 38 59 86 ciad@telia.com 
Magnus Jönsson 0733-36 10 40 magnus.jonsson@tetrapak.com
Jan Andersson 0705-48 02 57 jan.vindstilla@gmail.com
Zbigniew Zdanowski 0760-50 57 16 z.zdan34@gmail.com
Johan Quensel 0760-46 67 44  jq@qcrc.se
Peter Ekström 0707-82 90 26 peter.ekstrom@nuclear.lu.se
Helen Ekström Sheppard 0707-27 10 66 helen.sheppard@telia.com
Hans Josefsson  0737-07 78 76  hans.t.josefsson@gmail.com
Anita Hebrand 0702-68 70 22 anita@hebrand.se 
Mats Hebrand 0707-91 90 20 mats@hebrand.se
Odd Johansson 0735-13 75 02 oj@advokatbyranlundia.se
Ulf Grönvik 0705-58 10 25  ulf.gronevik@telia.com
Ann-Christin Isacsson 0708-88 69 68 stinaisacsson@gmail.com
Hugo Johansson 046-58 230 hugo.p.j.johansson@outlook.com
Karin Persson 0722-40 83 20 01karinpersson@gmail.com
Anders & Marie Nilsson 0732-00 91 41 l.anders.nilsson@gmail.com
Fredrik Lönn 0733-36 21 93  spelratt@lonndomen.se